Çinko Dünyası İstanbul’da Bir Araya Geliyor

Uluslararası Çinko Konferansı İlk Kez Türkiye’de

International Zinc Association (IZA – Uluslararası Çinko Birliği) ve Türkiye Sıcak Daldırma Galvaniz Sektörü’nün temsilcisi Genel Galvanizciler Derneği’nin (GALDER) birlikte düzenledikleri 4. International Zinc Conference (Uluslararası Çinko Konferansı - Avrupa) 30 Mart – 1 Nisan 2020 tarihlerinde The Ritz-Carlton İstanbul Oteli’nde gerçekleşiyor. T.C. Sanayi ve Teknoloji Bakanlığı’nın desteklediği Konferans, dünyanın dört bir yanından sektör profesyonellerini bir araya getirmeye hazırlanıyor.

Çinko Konferansı küresel ve bölgesel çinko metali pazar eğilimleri hakkında güncel bilgi, alt sektörlerden genel galvaniz, sürekli galvaniz, döküm ve pirinç sanayilerine odaklanıyor ve sürdürülebilir standartları ele alıyor. 1 buçuk gün sürecek konferans, galvaniz tesisi turlarıyla tamamlanıyor. Dünyanın önde gelen endüstri paydaşları, teknik uzmanları ve kıdemli analistleri konuşmacılar arasında yer alıyor. Uluslararası etkinlik olması nedeniyle tüm sunumların İngilizce yapılacağı Konferansta Türkçe simultane çeviri hizmeti de bulunuyor.

TÜDÖKSAD Üyelerine özel, indirimli kayıt fırsatları

Delege Kayıt ücretinin 1.950 Avro olduğu konferansta 17 Şubata kadar kayıt yaptıranlar 1.550 Avro, 24 Mart’a kadar kayıt yaptıranlar ise 1.750 Avro ücret ödeme şansına sahip oluyor. Organizasyonun Türkiye’de yapılması nedeniyle Türkiye’deki firmaların Türk ve yabancı çalışanları (Türkiye’de çalışma veya oturma iznine sahip olanlar) için belirlenen kayıt ücreti 350 Avro‘dur. Konferansın destekleyen kuruluşları arasında bulunan TÜDÖKSAD (Türkiye Döküm Sanayicileri Derneği) üyelerinin 50 Avro ek indirim hakkı bulunuyor. İndirim kodları GALDER’den temin edilebiliyor.

Türkiye ve MENA önemli bir büyüme potansiyeline sahip

IZA’nın 4. Uluslararası Çinko Konferansı’nı (Avrupa) Türkiye'de ve İstanbul’da GALDER işbirliği ile düzenlemekten heyecan duyduğunu dile getiren Uluslararası Çinko Birliği İcra Direktörü Dr. Andrew Green sözlerine şunları ekledi:

GALDER ile ortaklığımız, Türkiye ve MENA bölgesindeki çinko ve galvaniz endüstrilerini küresel teknik bilgi paylaşım ağımıza dahil etmek, en son pazar gelişmelerini tartışmak ve yeni iş bağlantıları kurmak için eşsiz bir fırsat sağlayacak. Türkiye ve MENA önemli bir büyüme potansiyeline sahip ve bu konferans üye endüstrilerimiz için çok değerli olacak. İstanbul da bunun için mükemmel bir yer. ”

Konferansla ilgili açıklama yapan GALDER Tanıtım Komitesi Koordinatörü Bünyamin Halaç ülkemizde ilk defa gerçekleşecek, çinko ve galvaniz sektörünün en önemli konferanslarından birine ev sahipliği yapmaktan gurur duyduklarını söyledi. Halaç konuşmasına şu şekilde devam etti:

4. Uluslararası Çinko konferansı, 3 farklı Avrupa şehirlerinden sonra İstanbul'da yapılacak. GALDER, bu gurur verici etkinliği, çinko endüstrisinin küresel temsilcisi IZA ile birlikte organize edecek. Dünyamızda daha sürdürülebilir ve modern bir geleceğin dönüm noktalarından biri olan çinkonun çevresel ve ekonomik farkındalığının oluşmasına katkı sağlamaktan çok mutluyuz. Bunun İstanbul'da yapılması ayrı bir mutluluk. Bu vesileyle, Türkiye Sıcak Daldırma Galvaniz Endüstrisi’nin temsilcisi GALDER olarak, tüm paydaşlarımızın kapsamlı bilgi ve tecrübe kazanabilmelerine aracı olmaktan memnuniyet duyuruyoruz.”

Türk Havayolları ile Seyahatte Özel İndirim

4. Uluslararası Çinko Konferansı (Avrupa)’nın Resmi Hava Yolu Sponsoru olan Türk Havayolları, bu kapsamda hem yurt içi hem de yurtdışı uçuşlarda konferans katılımcılarına belirli rezervasyon sınıflarında indirimli ücretler sunuyor. Rezervasyon ve biletleme için https://www4.thy.com/TKC sayfasını ziyaret edebilir, Delege sekmesini tıklayarak “033TKH20” kodu ile ilerleyebilirsiniz

Ayrıntılı bilgi ve kayıt için:

https://www.zinc.org/international-zinc-conference-europe-2020/

https://www.galder.org.tr/

Basın İlişkileri
S. Burcu Akyüz Akman

Genel Galvanizciler Derneği  Genel Sekreteri

E posta: [email protected]

Tel: 0216 445 71 21

GSM: 0533 423 28 73