Duyurular
11.03.2014 10:18 Türkiye Döküm Sanayicileri Derneği 21. dönem Yönetim Kurulu belirlenmiştir.
12.02.2018 08:38 Tüdöksad 10. Uluslararası Döküm Kongresi Bildiri Çağrısı Yayınlandı!!
12.02.2018 08:38

ÇALIŞANLARIMIZ


 • DSC3062

  Seyhan TANGÜL YILMAZ

  İşletme Müdürü
  Mali & İdari Sorumlu

  1981 İstanbul doğumludur. Beyoğlu Ayşe Ege Anadolu Meslek Lisesini bitirdikten sonra ön lisansını Marmara Üniversitesi Büro Yönetimi bölümünden birincilikle bitirmiş ve ardından lisansını İşletme bölümünden tamamlamıştır. Siemens Halkla İlişkiler ve Eczacıbaşı Baxter İnsan Kaynaklarındaki stajlarının ardından Şubat 2002’den itibaren Türkiye Döküm Sanayicileri Derneğinde çalışmaya başlamıştır. İşletme Müdürü olarak görevine devam etmekte olup, ingilizce bilmektedir. Evli ve bir çocuk annesidir.

 • asd

  Tunçağ Cihangir ŞEN

  Etkinlikler Sorumlusu
  Metalurji ve Malzeme Yüksek Mühendisi

  1989 doğumlu olup İstanbul’da ilköğretimi ve Ümraniye Anadolu Lisesi’ni bitirdikten sonra İstanbul Teknik Üniversitesi Metalurji ve Malzeme Mühendisliği bölümünden 2011 yılında mezun oldu. Lisans eğitimini tamamladıktan sonra İstanbul Teknik Üniversitesi Üretim Metalurjisi ve Teknolojileri Mühendisliği yüksek lisans eğitimine başladı.

  2013 yılı Şubat - Temmuz ayları arasında İspanya'nın Valencia şehrinde bulunan UPV Universitat Politècnica de València üniversitesinde Erasmus Öğrenci Değişim Programı ile Industrial and Technologies Policies alanında araştırmalarda bulundu. 2014 yılında yüksek lisans tezini teslim ederek M.Sc. ünvanını aldı.

  Yüksek lisans yıllarında Meta-Mak Metalurji Makina Mümessillik Ltd. Şti. firmasında satış ve pazarlama asistanı olarak çalıştı.

  Temmuz 2013'den itibaren Türkiye Döküm Sanayicileri Derneğinde Proje Mühendisliği görevini yapmaktadır. C sınıfı İSG uzmanıdır. İngilizce ve İspanyolca bilmektedir.

Yukarı