İSO 45. Meslek Komitesi TÜDÖKSAD'ı Ziyaret Etti

İstanbul Sanayi Odası 45. Grup Metal Şekillendirme, Isıl İşlem ve Kaplama Sanayii Meslek Komitesi temsilcileri 25 Aralık Çarşamba günü Derneğimize ziyarette bulundu.

Ziyarete İSO 45. Grup Metal Şekillendirme, Isıl İşlem ve Kaplama Sanayii Meslek Komitesi adına Meslek Komitesi Başkanı Sayın Kadri Tarık Özçelik, Meslek Komitesi Başkan Yardımcısı Sayın Bülen Taş, Meslek Komitesi Üyeleri Sayın Hakan Çatalay ve Sayın Enes Malik Kartal; TÜDÖKSAD adına ise Yönetim Kurulu Üyemiz Sayın Emre Giray, Genel Sekreterimiz Serter Koray Hatipoğlu ve İş Geliştirme Uzmanımız Tunçağ Cihangir Şen katıldı.

Ziyarette İSO ile TÜDÖKSAD arasında muhtemel iş birliği önerileri masaya yatırıldı ve sektörün sorunları ile bu sorunlara yönelik çözüm önerileri karşılıklı görüş alışverişi içerisinde ele alındı. Karşılıklı paylaşımlar neticesinde bundan sonraki dönemde iki kurum arasındaki iş birliğinin arttırılması ve koordine bir şekilde yeni çalışmalar yapılması kararlaştırıldı.

Toplantı akışı içerisinde Derneğimiz İş Geliştirme Uzmanı Tunçağ Cihangir Şen tarafından İSO temsilcilerine Türkiye Döküm Sanayi hakkında bir bilgilendirme gerçekleştirirken, TÜDÖKSAD faaliyetleri hakkında da bilgi paylaşımı yapıldı.