KEK Toplantıları - Gürcistan ve Bangladeş

Etkinlik Tarihi : 18-19.11.2019
Etkinlik Yeri : Ankara

Türkiye-Gürcistan Karma Ekonomik Komisyon (KEK) 5. Dönem Toplantısının, Kültür ve Turizm Bakanı Mehmet Nuri Ersoy eşbaşkanlığında 18-19 Kasım 2019 tarihlerinde Ankara'da düzenleneceği belirtilerek, Türkiye-Gürcistan ilişkilerine dair görüşler ile varsa karşılaşılan sorunlar ile çözüm önerilerini içeren bir bilgi notu talep edilmektedir.

Bilgilerinizi, Türkiye-Gürcistan ilişkilerine dair görüşlerin derlenerek 26 Ekim 2019 tarihi mesai bitimine kadar [email protected] adresine iletilmesi gerekmektedir.

Türkiye-Bangladeş Karma Ekonomik Komisyon (KEK) 5. Dönem Toplantısının, Kültür ve Turizm Bakanı Mehmet Nuri Ersoy eşbaşkanlığında 19-20 Kasım 2019 tarihlerinde Ankara'da düzenleneceği belirtilerek, Türkiye-Bangladeş ilişkilerine dair görüşler ile varsa karşılaşılan sorunlar ile çözüm önerilerini içeren bir bilgi notu talep edilmektedir.

Bilgilerinizi, Türkiye-Bangladeş ilişkilerine dair görüşlerin derlenerek 25 Ekim 2019 tarihi mesai bitimine kadar [email protected] adresine iletilmesini rica ederim.