Nükleer Tedarikçiliğe Adım Toplantısı

TOBB CERN Sanayi İrtibat Ofisi ve İspanyol IDOM Group - Nuclear Division ortaklığı ile 23-24 Temmuz 2019 tarihlerinde Ankara’da “Nükleer Tedarikçiliğe Adım - Become Nuclear” semineri ve B2B görüşmeleri düzenlendi.

Etkinliğin ilk gününde Nükleer Sektör ile ilgili ekipman üretebilme potansiyeline sahip firmalara yönelik olarak bir seminer programı gerçekleştirildi. Nükleer santral projelerinde kullanılan ürün standartları, tedarikçilerde aranan gereksinimler ve sertifikalar konusunda bilgilendirmeler yapılan seminere döküm sektörü adına Genel Sekreterimiz S. Koray Hatipoğlu katıldı.

Türk-İspanyol iş birliğinin güçlendirilmesinin de hedeflendiği etkinliğin ikinci günündeyse, önceden kayıt yaptırıp görüşme talep eden firmalarla IDOM Nuclear Division Teknik Yetkilileri arasında, IDOM’un firmalara sağlayabileceği potansiyel işbirlikleri, destekler ve danışmanlık hizmetleri hakkında B2B görüşmeler gerçekleştirildi.

Etkinlik kapsamında düzenlenen seminerde yer alan konularla ilgili özet raporumuza buradan ulaşabilir, konu ile ilgili daha fazla bilgi taleplerinizde Derneğimizle iletişime geçebilirsiniz.