TÜDÖKSAD Yönetim Kurulu Mart Ayı Toplantısı

TÜDÖKSAD Yönetim Kurulu toplantısı 9 Mart Pazartesi günü Dernek Merkezimizde gerçekleştirildi.

Toplantıda 2020 Yılı Çalışma Programlarının belirlenmesi kapsamında; Yönetim Kurulu Toplantı Etkinlikleri takviminin belirlenmesi ve 2021 yılında İzmir'de gerçekleşecek olan WFO Teknik Forum için Organizasyonun değerlendirmesi yapıldı.

Komite toplantı hedefleri ve Komite Başkan Seçimlerinin yapıldığı toplantıda; Taşıt Komitesi Başkanı Erkunt Sanayi Firmasından Dilek Gündüz, Çevre ve İSG Komitesi Başkanı Demisaş Firmasından Emre Giray, Çelik Komitesi Başkanı Silvan Sanayi Firmasından Mehmet Özalp, Yüksek Basınçlı Döküm Komitesi Başkanlığına Çelikel Firmasından Oğuzhan Deniz ve Arpek Arkan Firmasından Burak Arkan, Tedarikçi Komitesi Başkanlığına Tosçelik Firmasından Adnan Aytekin seçildi.

Döküm Kumunun Geri Kazanımı ve Bertarafı üzerinde Tüdöksad tarafından yapılan çalışmaların devam ettiği, İBB nezdinde görüşmelerin sürdüğü bilgisi verildi. 

Sektörel durum değerlendirmesi konusunda görüşler bildirildi ve üye başvuruları değerlendirildi. Bir sonraki toplantının tarihine karar verilerek toplantı sona erdirildi.