TÜDÖKSAD Yönetim Kurulu Haziran Ayı Toplantısı

TÜDÖKSAD Yönetim Kurulu toplantısı 8 Haziran Pazartesi günü Online olarak gerçekleştirildi.

Toplantının ilk gündem maddesinde Genel Sekreter Koray Hatipoğlu Derneğimizin son dönemdeki faaliyetlerinin yanı sıra sektörü yakından ilgilendiren konularla alakalı kamu nezdinde bulunulan girişimleri ve gelişmeleri paylaştı. Sonrasında, salgın sürecindeki küresel ekonomik görünüme ve gelecek öngörülerine dair uluslararası kurumlar tarafından yayınlanan analizler ve dosyalar irdelendi.

Toplantının devamında İş Geliştirme Uzmanı Tunçağ Şen ve Tüdöksad Akademi Eğitim Danışmanı Seyfi Değirmenci pandemi sürecinde online olarak devam edilen TÜDÖKSAD Akademi bünyesindeki seminer faaliyetleri hakkında bilgiler verdi.

12-14 Kasım 2020 tarihlerinde Ankiros / Annofer / Turkcast 2020 Fuarları ile paralel olarak İstanbul TÜYAP’ta gerçekleştirilecek olan 11. Uluslararası Döküm Kongresine gelen başvurular hakkında bilgi verilerek, gösterilen yoğun talebin memnuniyet verici olduğu vurgulandı.

Ayrıca, 11. Uluslararası Döküm Kongresi kapsamında düzenlenecek Tüdöksad Erdoğan Nas Çevre Ödülü Yarışmasının güncellenen yarışma kılavuzu ve değerlendirme süreci özetlenerek, yarışmanın önümüzdeki günlerde tüm üyelere duyuralacağı belirtildi.

Yönetim Kurulu üyelerinin görüşleri ve gelecek döneme dair öngörüleri sonrasında bir sonraki Yönetim Kurulu toplantısı tarihinin belirlenmesiyle toplantı sona erdi.