TÜDÖKSAD Yönetim Kurulu Mayıs Ayı Toplantısı

Türkiye Döküm Sanayicileri Derneği Yönetim Kurulu Mayıs ayı toplantısı üyemiz Çelikel Alüminyum'un TOSB'de bulunan tesisinde gerçekleştirildi. Öncelikle Yönetim Kurulu üyeleri ile birlikte son teknolojiye sahip üretim tesisi gezilerek incelemelerde bulunuldu. Tesisin tasarım aşamasından itibaren örnek bir profesyonel çalışma ile hayata geçirilmesi Yönetim Kurulu üyelerimiz tarafından takdir edilerek Şirket Ticari Başkanı Sayın Oğuzhan Deniz'e ve Şirket Teknik Başkan'ı Sayın Okan Deniz'e bir kez daha teşekkür edildi.

Sonrasında gerçekleştirilen Toplantıda Derneğimizin güncel faaliyetleri hakkında Genel Sekreter Serter Koray Hatipoğlu, İş Geliştirme Uzmanı Tunçağ Cihangir Şen ve İşletme Müdürü Seyhan Tangül tarafından Yönetim Kurulu Üyelerine bilgiler verildi. Derneğimizin görünürlük ve tanıtım faaliyetleri ile birlikte yeni dönemde izleyeceği sektör imaj çalışmasının yol haritası belirlendi.

Önümüzdeki ay Almanya'nın Düsseldorf kentinde gerçekleştirilecek olan dünyanın döküm alanında en büyük fuarı Newcast & Gifa ile ilgili son hazırlıklar gözden geçirilerek toplantı sona erdirildi.