Mesa Makina KOSGEB KOBİ Ödülü Aldı

KOSGEB tarafından geleneksel olarak düzenlenen KOBİ ve Girişimcilik Ödülleri organizasyonunda birincilik sağlayan KOBİ ve Girişimciler ödüllerini Sanayi ve Teknoloji Bakanı Mustafa Varank’ın elinden aldılar.

KOSGEB KOBİ ve Girişimcilik Ödül Töreninin altıncısı Sanayi ve Teknoloji Bakanı Mustafa Varank’ın katılımlarıyla KOSGEB Prof. Dr. Fuat Sezgin Konferans Salonu’nda gerçekleştirildi.

Bu yıl düzenlenen KOBİ ve Girişimcilik Ödüllerinde, KOBİ ve Girişimciler 7 kategoride yarıştı. Yedi kategoride toplam İki binin üzerinde başvuru yapıldı. Bu başvurular içerisinden her kategoride ödül alabilecek ilk üç başarılı firma finalist olarak belirlendi. 6. KOBİ ve Girişimcilik Ödülleri değerlendirme kurulu olan jüri üyeleri tarafından seçilen toplam 21 finalist işletme arasından da 7 kategorinin birincileri belirlendi.

6. KOBİ ve Girişimcilik Ödüllerinde finale kalan işletmelere sertifikaları, ödül alanlara ise ödülleri Sanayi ve Teknoloji Bakanı Mustafa Varank ile KOSGEB Başkanı Prof. Dr. Cevahir Uzkurt tarafından verildi.

Geniş katılımlarla gerçekleştirilen ödül törenine Sanayi ve Teknoloji Bakanı Mustafa Varank’ın yanı sıra önceki bakanlardan Sanayi ve Ticaret Bakanı Ali Coşkun, Anakara Valisi Vasip Şahin, Sanayi ve Teknoloji Bakan Yardımcıları Dr. Çetin Ali Dönmez, Hasan Büyükdede, Mehmet Fatih Kacır, Hazine ve Maliye Bakanlığı Bakan Yardımcısı Nurettin Nebati, TSE Başkanı Prof. Dr. Adem Şahin, KGF Yönetim Kurulu Başkanı Faik Yavuz, TESK Başkanı Bendevi Palandöken, OSBÜK Başkanı Memiş Kütükçü, ATO Başkanı Gürsel Baran,  ASO Yönetim Kurulu Başkanı Nurettin Özdebir, Finalist ve ödül alan işletmeler, işletme yakınları, KOSGEB personeli ve çok sayıda davetli katıldı.

Değerli Üyemiz Mesa Makina Döküm, İş Birliği-Güç Birliği Yapan KOBİ Ödülünü Sanayi ve Teknoloji Bakanı Mustafa Varank’ın elinden aldılar.