BÜHLER AG Yüksek Basınçlı Döküm Semineri Yoğun Katılımla Gerçekleşti

TÜDÖKSAD üyesi Bühler AG ev sahipliğinde 30 Mart 2022 tarihinde Yüksek Basınçlı Enjeksiyon Döküm temalı bir seminer düzenlendi.

İstanbul Beykoz’daki Limak Eurasia Hotel’de gerçekleşen seminere 150’yi aşkın sektör mensubu katılım sağlarken tüm sunumlar büyük ilgiyle takip edildi. İngilizce-Türkçe simultane tercüme desteğinin de sağlandığı yarım gün süren seminer Bühler Ülke Satış Müdürü Mustafa Çınaroğlu’nun açılış konuşmasıyla başladı.

Sonrasında TÜDÖKSAD İş Geliştirme Direktörü Tunçağ Cihangir Şen bir sunum gerçekleştirdi. Şen, TÜDÖKSAD ve Türkiye Metal Döküm Sektörü ile ilgili paylaşımlar yaptıktan sonra TÜDÖKSAD Akademi & Dökümhane.net platformları hakkında bilgi verdi. Şen, TÜDÖKSAD’ın ortağı ve aynı zamanda kalite yönetim faaliyetlerinden sorumlu olduğu Avrupa Birliği destekli Erasmus+ projesi CHROMAFOR’un devam eden faaliyetleri hakkında bilgilendirme yaptı. Katılımcıların sorularını yanıtlayan Şen, başarılı organizasyon için Bühler ekibine ve katılımları için tüm dinleyicilere teşekkürlerini sundu.

Bühler AG Yüksek Basınçlı Döküm Semineri, yüksek basınçlı enjeksiyon dökümle ilgili güncel teknolojilerin ve gelişmelerin paylaşıldığı sunumlarla devam etti. Seminerde; otomotiv sektörü ve daha verimli parça üretimi, yüksek metal kalitesi, mikro spreylemenin avantajları, kalıp çeliğinde yenilikler ve soğutma çözümleriyle ilgili önemli paylaşımlar gerçekleşti. Sunum yapan tüm uzmanlara teşekkür plaketi verilip hatıra fotoğrafları çekildikten sonra etkinlik sona erdi.

 

TÜDÖKSAD, Dünya Dökümcüler Birliği ve Avrupa Dökümcüler Birliği Üyesidir.

İŞ BİRLİKLERİMİZ

TÜDÖKSAD, CHROMAFOR (Erasmus+ KA202) projesinin bir ortağıdır.
TÜDÖKSAD, Türkiye Döngüsel Ekonomi Platformunun bir üyesidir
Rakamlarla TÜDÖKSAD
4.1 Milyar

Türkiye Döküm İhracatı (Euro)

9

Türkiye'nin Dünya Döküm Üretim Sıralaması

1976

Kuruluş Tarihi

191

TÜDÖKSAD Üyelerinin Sayısı