Valmar Tedarikçi Günü hak.

Duyuru Tarihi : 11.04.2022

1990 yılından beri İstanbul Ticaret Odası bünyesinde faaliyet gösteren Yan Sanayi Borsası, KOBİ'lerimizi dış pazarlara yönlendirerek ülkemiz ihracatını hem çeşitlendirmek hem de arttırmak için çalışmalarını sürdürmektedir.

Bu çalışmalar arasında önemli bir yer tutan "Tedarikçi Günleri" organizasyonları, yerli ve yabancı ana sanayicilerle ülkemizdeki yan sanayi firmalarını birebir buluşturarak aralarında güçlü bağlar kurulmasını ve her iki taraf içinde müşteri portföylerinin gelişmesini sağlamaktadır.

Söz konusu faaliyetlerin bir devamı olarak, Yan Sanayi Borsası ve “Valmar" firmasının iştiraki ile 26 Mayıs 2022 tarihinde "Valmar Tedarikçi Günü" etkinliğinin çevrim içi olarak gerçekleştirilmesi planlanmaktadır.

Söz konusu organizasyon, firmanızın küresel ticarette daha etkin bir yer alması adına sizlere çok önemli bir fırsat sunmaktadır. Valmar firması satın alma yetkilileri ile çevrim içi platformda görüşmek istemeniz halinde, aşağıda yer alan linkten 18 Nisan 2022 tarihine kadar başvurunuzu yapmanız hususu önemle rica olunur.

(Not: Başvuru yapan firmaların listesi Valmar yetkililerine iletilecek olup Valmar tarafından onaylanan firmalar için randevular oluşturulacaktır.)

Başvuru linki:

https://tr.surveymonkey.com/r/VALMAR

 

TÜDÖKSAD, Dünya Dökümcüler Birliği ve Avrupa Dökümcüler Birliği Üyesidir.

İŞ BİRLİKLERİMİZ

TÜDÖKSAD, CHROMAFOR (Erasmus+ KA202) projesinin bir ortağıdır.
TÜDÖKSAD, Türkiye Döngüsel Ekonomi Platformunun bir üyesidir
Rakamlarla TÜDÖKSAD
4.1 Milyar

Türkiye Döküm İhracatı (Euro)

9

Türkiye'nin Dünya Döküm Üretim Sıralaması

1976

Kuruluş Tarihi

192

TÜDÖKSAD Üyelerinin Sayısı