MAGMA, Kullanıcılarıyla Buluştu

MAGMA Türkiye, kullanıcıları ile 6 Ekim 2023 tarihinde İstanbul Sakıp Sabancı Müzesi bünyesinde bulunan “the Seed” etkinlik merkezinde buluştu.

Etkinliğe Derneğimizi temsilen İşletme Müdürümüz Seyhan Tangül Yılmaz katıldı.

MAGMA, Türkiye’deki kullanıcılarıyla bir araya gelme ve bilgi alışverişinde bulunma amacıyla 6 Ekim 2023 tarihinde İstanbul’da 8. Geleneksel Kullanıcı Toplantısını gerçekleştirdi. Sakıp Sabancı Müzesi, “the Seed” etkinlik merkezinde gerçekleştirilen toplantıda 50 firmadan 140 katılımcı yer aldı. MAGMA Türkiye Genel Müdürü Murat Akçin ve MAGMA Almanya’nın CEO’su Dr. Marc Schneider’ın açılış konuşmasıyla başlayan toplantı, Döktaş Dökümcülük Orhangazi’den  Cem Aydın ve Kırpart A.Ş.’den Çağatay Zadeoğlu’nun sunumlarının ardından, MAGMA’nın Tips&Tricks sunumuyla devam etti. Döktaş Dökümcülük Manisa’dan Barış Çavunt & Deniz Güler ve Asil Çelik’ten Emre Barutçu’nun sunumları ilgiyle takip edildi.

Öğle yemeği sonrası, Döktaş Dökümcülük Manisa’dan Yiğit Çatal ve Torun Metal’den Serap Piroğlu sunumları ile katkıda bulundular. Devamında, MAGMA’dan Dr. Marc Schneider MAGMASOFT Yazılım Geliştirmeleri hakkında katılımcıları bilgilendirdi.

As Çelik’den Okan Balcı ve CMS Jant’tan Ali Uzunca’nın sunumlarından sonra, katılımcılar ile döküm ve MAGMA hakkında sorulardan oluşan, oldukça eğlenceli, interaktif online bilgi yarışması yapıldı.

Toplantı sonrası kokteylde, eşsiz Boğaz manzarası ve müzik eşliğinde keyifli bir akşam yaşandı.

 
 
TÜDÖKSAD, Dünya Dökümcüler Birliği ve Avrupa Dökümcüler Birliği Üyesidir.

İŞ BİRLİKLERİMİZ

TÜDÖKSAD, CHROMAFOR (Erasmus+ KA202) projesinin bir ortağıdır.
TÜDÖKSAD, Türkiye Döngüsel Ekonomi Platformunun bir üyesidir
Rakamlarla TÜDÖKSAD
6.5 Milyar

Türkiye Döküm İhracatı (Euro)

2

Türkiye'nin Avrupa Döküm Üretim Sıralaması

1976

Kuruluş Tarihi

199

TÜDÖKSAD Üyelerinin Sayısı